• 9849-xxx-xxx
  • noreply@example.com
  • Tyagal, Patan, Lalitpur
Lifestyle
Ecotools | Large Powder Brush

Ecotools | Large Powder Brush

Ik heb al eerder kennis gemaakt met het kwastenmerk Ecotools en ik heb een aantal oogschaduwkwasten van dit merk waar ik nog steeds heel veel gebruik van maak en erg tevreden over ben. Ik review vandaag deze Ecotools | Large Powder Brush. Deze kwast is gemaakt van zachte natuurlijkvriendelijk en gerecyclede materialen. Bij de kwast krijg je ook een handig tasje die je kan hergebruiken om je kwast daarin ook in om te bergen, zodat de kwast mooi blijft. Deze kwast van Ecotools is een heerlijk grote en zachte poederkwast. Ik vind het erg prettig als poederkwasten lekker groot zijn en ik vind het resultaat ook mooier!

EcoTools is een award winnend eco vriendelijk merk en wordt in n meer dan 50 landen succesvol verkocht. Het bedrijf is gevestigd in Amerika en daar is EcoTools marktleider en o.a. verkrijgbaar bij Wallmart, Kmart, Target, Rite Aid en Ulta. In de UK wordt het al jaren succesvol verkocht bij Superdrug en Boots. EcoTools is favoriet bij beauty editors all over the world van bladen zoals: Elle,Voque, Instyle, Grazia.  De reden dat beauty editors EcoTools fantastisch vinden is omdat het merk kwalitatief super is, de penselen zachte haartjes hebben en het merk voor iets speciaals staat namelijk: earth friendly beauty.

Alle penselen zijn verpakt in een herbruikbare verpakking die als bewaartasje gebruikt kan worden. De verpakkingen en penselen zijn gemaakt van natuurvriendelijke en gerecyclede materialen. Het handvat is van bamboo, de metalen ferulle is gemaakt van gerecycled aluminium en de met hand geknipte haartjes zijn gemaakt van synthetische materiaal genaamd taklon. De penselen zijn dus milieu- en diervriendelijk.

De kwast is lekker groot en ik vind het prettig dat je meteen een groot oppervlak kan bereiken met deze poederkwast. Ook vind ik het prettig dat met deze grote kwast je poeder gelijkmatig wordt aangebracht. De kwast pakt in één keer best veel poeder, dus ik vind het prettig om het overtollige poeder af te tikken. Ik doe dit altijd, maar als je dat niet gewend ben dat kan je in één keer wel een hele dikke laag poeder pakken.

De kwast voelt heel erg zacht aan op je gezicht, prikt niet en voelt gewoon goed.  De kwasten van Ecotools vallen niet tot nauwelijks uit met wassen en zo ook deze kwast niet. De kwast voel ook na het wassen (met babyshampoo) heel erg zacht aan. De kwast ligt ook gewoon lekker in de hand en het handvat is ook precies goed. Ik vind het een hele fijne kwast en het effect van de kwast op mijn poeder vind ik ook heel erg mooi!

EcoTools doneert jaarlijks met het ‘Living Beautifully Project’ aan goede doelen zoals: WNF en Look Good Feel Better

Tags: