
Kneipp Amandelbloesem Douche Foam & Seconde Body lotion
Kneipp behoort tot één van mijn favoriete merken! Kneipp komt regelmatig met iets nieuws en in het begin van het mooie nieuwe jaar komt Kneipp weer met wat nieuws. Amandelbloesem? Die lijn bestaat toch al? Inderdaad de Kneipp Amandelbloesem lijn is al jaren een all-time favorite bij veel vrouwen vanwege de milde samenstelling, intensief verzorgende werking en de betoverend geur. In januari en begin februari komen er twee nieuwe producten bij, namelijk de Kneipp Amandelbloesem Douche Foam & Seconde Body lotion. De seconde bodylotion is een snel intrekkende bodylotion. De ultralichte textuur maken het heerlijke producten en ze zijn ook nog eens top voor de huid.
Speciaal voor de gevoelige huid
De meeste mensen kopen een nieuw verzorgingsproduct door de geur. Als de geur aantrekkelijk is, dan is het al snel goed. Mensen met een gevoelige huid hebben echter niet heel veel keuze op dit gebied. Veel producten voor de gevoelige huid zijn immers ongeparfumeerd en dat is lang niet zo aantrekkelijk als een lekker geurtje. Kneipp heeft daar toen iets op bedacht en de Kneipp Amandelbloesem lijn is de oplossing. Een heerlijke geur én zacht voor iedereen.
Kneipp Seconde body lotion
Kneipp Seconde body lotion met hoogwaardige amandelolie is speciaal afgestemd op de behoefte van de gevoelige huid en hydrateert deze intensief. De lichte textuur is makkelijk op te brengen en trekt snel in. Voor een fluweelzacht en verzorgd huidgevoel. De ideale verzorging voor iedere dag.
✔ Speciaal voor de gevoelige huid
✔ Hydrateert intensief
✔ Trekt zeer snel in
✔ Voor een huid zo zacht als fluweel
✔ Plantaardige werkstoffen
✔ Zonder kleurstoffen en conserveringsmiddelen
✔ Zonder paraffine, siliconen en minerale oliën
✔ Huidverdraagzaamheid bevestigd door dermatologen
✔ Kneipp respecteert het welzijn van mensen en dieren
Verkrijgbaar vanaf januari 2016 – adviesprijs €8,99
Ik ben heel groot fan van de Kneipp Douchefoams en ik heb er dan ook meerdere geprobeerd zoals deze twee foams. Kneipp komt nu met een nieuwe foam met de geur van Amandelbloesem, een mooie toevoeging op het Foam assortiment, maar ook op de Amandelbloesem lijn. Een bijzondere combinatie van verzorgende amandelolie, jojobaolie en een sheabutter. In contact met water verandert de gel in een romig schuim. De kneipp douchefoams zorgen voor het allerbeste schuim!
✔ natuurlijke verzorgende werkstoffen
✔ zonder conserveringsmiddelen
✔ zonder paraffine, siliconen en minerale oliën
✔ huidverdraagzaamheid bevestigd door dermatologen
✔ Kneipp respecteert het welzijn van mensen en dieren
Verkrijgbaar vanaf 22 februari – adviesprijs €6,99
Amandelolie
Amandelolie is rijk aan onverzadigde vetzuren, vitaminen, mineralen en proteïnen. Deze vettende olie wordt razendsnel door de huid opgenomen en maakt deze heerlijk zacht en soepel. Amandelolie zo mild, dat het zeer geschikt is voor de droge en gevoelige huid.
Wat een heerlijke toevoeging op de Kneipp Amandelbloesem lijn. De geur vind ik heerlijk! Ik heb al eerder kennis mogen maken met één van de Amandelbloesem producten en ik vind de geur heel erg lekker en m’n gevoelige huid kan het ook prima hebben! Kneipp blijft toch een heerlijk merk en één van mijn favorieten!
Dit artikel werd mede mogelijk gemaakt door www.onderdelenstore24.nl