• 9849-xxx-xxx
  • noreply@example.com
  • Tyagal, Patan, Lalitpur
Beauty
Spa Secrets Miracles of Bali | Handcrème

Spa Secrets Miracles of Bali | Handcrème

Eén van de lekkerste geuren ooit geroken zijn wel de producten van Miracles of Bali. Ze doen mij denken aan mijn favoriete aftersun van Yves Rocher. Een heerlijke tropische geur die mij ook meteen laat wegdromen naar zonnige vakantiebestemmingen. De Spa Secrets Miracles of Bali lijn bestaat al een tijdje, maar deze wordt nu uitgebreid met een nieuwe handcrème die ik gewoon een los artikel waard vind, zo lekker vind ik deze geur en handcrème. Ik heb eerder andere producten geprobeerd van de Spa Secrets lijn van Kruidvat.

De Miracles of Bali – de zomer in een in dit tubetje handcrème of in een potje bodycrème. De Miracle of Bali lijn bestaat namelijk uit nu totaal vijf producten nu de handcrème daarbij wordt toegevoegd.

Miracles of Bali – Coconut & Frangipani

  • Shower foam 200 ml € 3,99
  • Body cream 250 ml € 4,99
  • Shower gel 250 ml € 2,99
  • White sand body scrub 200 ml € 3,99
  • Handcrème €2,99

De Spa Secrets lijnen vind ik hele mooie, luxe lijnen. De verpakking ziet er enorm luxe uit en straalt totaal niet uit dat het van Kruidvat vandaan komt. Als het een nieuwe lijn van Rituals was had ik het ook zeker geloofd. Ik vind het heel erg bijzonder dat Kruidvat deze lijnen heeft uitgebracht en dat het een succes blijkt te zijn. Er wordt namelijk vanaf 12 juli nog een nieuwe lijn Spa Secrets The Magic Of Brazil nog aan toegevoegd, waar binnenkort een review van online komt, want daar ben ik laatst op een event voor geweest. De geur van the Magic of Brazil vind ik hemels, maar daar later dus meer over.

De Miracles of Bali doet mij heel erg denken aan de zomer. Een lekkere bloemengeur gemixt met kokos en het zorgt voor de lekkerste tropische geur die er is. De zomer in een handcrème hmm! De douchegel heb ik ook geprobeerd en die laat je iedere ochtend wegdromen naar een zonnige bestemming, dus dat vind ik ook zeker een aanrader.

De handcrème is een wat voller handcrème en zo zie ik een handcrème ook het liefst. Ik vind het maar niks als een handcrème een dun goedje op je hand is die meteen weer van je handen afglijdt. Deze Spa Secrets Miracles of Bali | Handcrème vind heel fijn, lekker dik en mijn handen worden door de sheabutter die erin zit goed gevoed. De geur is hemels en dat ruik je voor een paar minuten. Daarna vervaagd de geur lichtjes.

Spa Secrets Miracles of Bali | Handcrème €2,99 (75 ml)  en komt in de loop van deze weken in alle Kruidvat filialen te liggen. 

Tags: